Українська
Православна Церква Священний Синод
Відділ зовнішніх церковних зв'язків
Паломницький Центр Залізничне шосе, 3
Київ, 01103, Україна


+38050-2655542
+38097-5454255
+380734755544
факс.:+38044-529 02 92

pilgrimsua@gmail.com

VIBER
+380975454255
+380502655542

orthodox.org.ua офіційний сайт
Української Православної
Церкви
 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 

Паломницька поїздка на Кіпр

 [Друк сторінки]

Святині Кіпру

 480 євро

.

17 - 24 грудня 2022 року


Виліт групи з м. Сучава (Румунія) о 13:30 

  
Програма паломницької поїздки на Кіпр:1 день. 17 грудня. Субота 
Збір групи у м. Ларнака. Храм Лазаря Четвероденного, заснований у 892 р. Святий Лазар Четвероденний, був єдиним, хто називався другом Христа. За переказами, після свого воскресінняу Віфанії був вигнаний юдеями і прибув на Кіпр. Апостолами Павлом і Варнавою бувхіротонізований на єпископа Кітіона. Він опікувався своєю паствою на Кіпрі протягом 18 років,відійшов до Господа і був похований на Кіпрі: Прогулянка набережною Ларнаки. Відпочинок на морі. Поселення у готель.

  


2 день. 18 грудня. Неділя
Божественна Літургія Пафос. Місце проповіді та бичування св. ап. Павла (45 р). Руїни ранньохристиянської базиліки Хрисополітіси. Монастир Неофіта Затворника. Церква святої Параскеви у передмісті Пафосу з фресками 9-11 ст. Повернення до готелю. Відпочинок на морі. Ніч у готелі.

3 день. 19 грудня. Понеділок 
Сніданок у готелі. Монастир Георгія Побідоносця (Аламану). Біле каміння на пляжі - одне з найкрасивіших місць на Кіпрі! Переїзд до Лімасолу. Прогулянка красивою набережною Кіпру.Один із найкращих ресторанів середземноморської кухні на Кіпрі. Античне місто-держава Куріон (4.5 євро за бажанням). Пляж Петра ту Роміу. Відпочинок на морі. Повернення до готелю.

 

4 день. 20 грудня. Вівторок 
Сніданок у готелі. Панагія Ангелоктисти (Panagia Angeloktisti - Παναγία Αγγελόκτιστη) або, як її ще називають, "побудована ангелами" - церква з найвідомішою мозаїкою 6 століття. Монастир Ставровуні (Stavrovouni − Σταυροβούνι). Найдавніший чоловічий монастир, заснований рівноапостольною Єленою в 4 столітті, входить до трійки головних монастирів Кіпру. Вхід лише чоловікам. Жінки в цей час відвідують храм усіх святих Кіпру, що знаходиться поряд. Монастир святої рівноапостольної Фекли. Скит Ставровуні – Panagia Stazousa. Будівля церкви збудована у XIV столітті за часів правління Лузиньянів та виконана у готичному стилі. Колись храмбув частиною цистерціанського монастиря, що знаходився тут. Повернення до готелю. Відпочинок на морі.

5 день. 21 грудня. Середа 
Сніданок у готелі. Монастир святого Хреста Омодос, глава апостола Пилипа, частина Животворного Хреста, узи Христові та інші святині. Виноробні "Zenon" та "Lambouri". Монастир Троодітісса, один з 4 головних монастирів Кіпру (розташований на висоті 2000 м). Храм Архангела Михаїла (у списку ЮНЕСКО) чи Педулас. Монастир св. Іоанна Лампадіста Калопанайотіс (у списку ЮНЕСКО). Найбільш відомий монастир Кіпру – Кіккос. Ночівля в монастирі.

6 день. 22 грудня. Четвер
Літургія о 5:30 ранку (за бажанням) - давньогрецькою мовою. Церква святого Миколая під дахом - (у списку ЮНЕСКО). Церква святих Кіпріана та Юстини. Глави святих. Монастир св. Іраклідія.Переїзд в Айя - Напа. Монумент Миру – пам'ятник, що зображує зграю птахів, які злітають донеба. Напис на табличці постаменту говорить: “З Кіпру – у Світ, із Світу – у Вічність. Послання про мир, дружбу, свободу, віру в Бога та Людину”. Монумент створений Кіпрським скульпторомФіліппосом Япаніссом, встановлений у 2000 році. Місцеві жителі іноді називають монумент Миру"пташиним пам'ятником". О 16:30 проводимо захід сонця на скелі з оглядом на море. Розміщення в готелі.

7 день. 23 грудня. П'ятниця 
Сніданок. Пляж. Один із найкращих пляжів Європи - Ніссі Біч в Айя-Напі. Купання на морі.

8 день. 24 грудня. Субота 
Сніданок в готелі Трансфер до аеропорту. Виліт до Сучави о 16:40
  Участь у паломництві 480 євро

Включає:

- проживання у готелі (+ сніданки);

- усі групові переїзди островом на мікроавтобусі;

- транспортне забезпечення згідно програми0;

- супровід організатора;- страхування.


У вартість не входить:

  • - авіапереліт з Сучави від 80 євро в обидва боки
  • - музеї від 8 євро;
  • - трансфер з України до аеропорту вильоту.


 

 


 
 

ФИЛЬМИ ЗА ТЕМОЮ

Остров Святых. Кипр

Остров Святых. Кипр Это солнечный живописный остров, остров развлечений. Целый пляж с ласковыми волнами, страна курортов. Тут изготовляют розкошный, сладкий и пьянящий напиток - вино. Киприоты гостеприимны и любезны. Кипр многограненн... Но самая богатая, самая яркая его грань, отливающия всеми красками, это Православная вера - ценнейшее приобретение острова, который еще называют «островом святых».

Гірські монастирі та селища Кіпру

Гірські монастирі та селища Кіпру Автори програми пропонують вирушити у подорож за маршрутом Василя Барського, який відкрив усі його принади та таємниці ще у 18 столітті.

Планета Православия 9 Турция, Кипр

Планета Православия 9 Турция, Кипр Православная Церковь в Турции и на Кипре. 9-й фильм из цикла

Православная энциклопедия Выпуск от 11 ноября Кипр

Православная энциклопедия Выпуск от 11 ноября Кипр Православная энциклопедия Выпуск от 11 ноября Кипр

СВЯТИНІ ЗА ТЕМОЮ

Церковь св. Лазаря в Ларнаке (Кипр)

Церковь св. Лазаря в Ларнаке (Кипр) Каждый день мелодичный звон колоколов Храма Святого Лазаря слышен во всех уголках Ларнаки. Их привычный звон вплетается в каждодневную жизнь горожан. Он созывает местных жителей и приглашает прибывших паломников на службу.

Храм в имя Святых Киприана и Иустины (Кипр)

Храм в имя Святых Киприана и Иустины (Кипр) В ХIII в, святые мощи великомучеников Киприана и Иустинии были переправлены в Кипрскую деревню Менико, расположенную неподалеку от Никосии . В небольшой церквушке от мощей святых стали происходить телесные и душевные исцеления.

Кипр — остров святых

Кипр — остров святых На Кипре родились, жили, совершали чудеса, принимали мученическую смерть многие святые. Особо почитают здесь Пресвятую Богородицу. От названий Ее кипрских икон веет теплом: «Сладкое Лобзание», «Милостивая», «Златая Милость», «Кормилица», «Всепомощница», «Целительница». На Кипре находятся 3 образа Богородицы, написанные апостолом Лукой еще при жизни Пречистой. Важнейшие монастыри Кипра были основаны благодаря чудесным обретениям икон Божьей Матери


Про паломництво


"Паломництво – це форма богошанування, яка реалізує духовну потребу пастви в поклонінні святиням, участі в богослужінні біля святих місць, молитовному спілкуванні з віруючими інших Помісних Православних Церков, а також є виявленням соборності Православної Церкви."


п.1. Статуту про паломництво та паломницькі служби Української Православної Церкви" (прийнятий Священним Синодом УПЦ 26 серпня 2011 р., журнал №65)