Українська
Православна Церква Священний Синод
Відділ зовнішніх церковних зв'язків
Паломницький Центр Залізничне шосе, 3
Київ, 01103, Україна


+38050-2655542
+38097-5454255
+380734755544


pilgrimsua@gmail.com

VIBER
+380975454255
+380502655542

orthodox.org.ua офіційний сайт
Української Православної
Церкви
 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
 

Паломництво на Афон на свято св. Миколая

 [Друк сторінки]


ПАЛОМНИЦТВО на АФОН
на свято святителя Миколая

 


Дата початку поїздки: 17 - 24 грудня , 2022 р.       
Місце паломницької поїздки:  Афон

 

 

Програма паломницької поїздки на святу гору Афон 


День 1
Приліт до Салоніки, трансфер до Уранополі. Вечеря в таверні за свій рахунок (20-30 євро). Розміщення в готелі.

День 2
Сніданок у готелі. Отримання діамонетиріону. Заїзд на Афон Прибуття до порту Дафні. Переїзд до столиці Афона – Карієс. Паломництво. Скит св. ап. Андрія Первозванного. Храм Протату. Монастир Кутлумуш. Келія Паїсія Святогірця. Монастир Івірон. Монастир Каракал.
Ночівля.

Столица Афона Кариес  Монастырь Кутлумуш
Карієс – столиця Афона. Монастир Кутлумуш


Иверский монастырь на Афоне
Іверський монастир на Афоні


Скит св.ап. Андрея Фото orlov74.livejournal.com  Келия Паисия Святогорца
Скит св. ап. Андрія Первозванного. Келія Паїсія СвятогірцяДень 3
Після Літургії та трапези паломництво у монастирі. Монастир Філофей, переїзд до монастиря св. ап.Павла. Перехід у скит св.Анни. Ночівля.

Монастырь Филофей 

 Монастырь Филофей. Монастырь св. апостола Павла
Скит святої праведной Анни

День 4
Після Літургії та трапези паломництво у монастирі. Григоріат. Перехід до монастиря Симонопетра. Ночівля

Монастырь Григориат монастырь Симонопетра
Монастир Григоріат. Монастир Симонопетра

День 5
Після Літургії та трапези паломництво. Монастир вмч.Пантелеймона. Монастир Ксенофонт. Монастир Дохіар.
Ночівля
Пантелеймоновский монастырь  
 Монастырь вмч.Пантелеймона. Монастырь Ксенофонт.

У монастирі св. Пантелеймона зберігаються безцінні святині, серед яких мощі Святого Пантелеимона, стопа Андрія Первозванного, чесний глава апостола Луки, мощі Іоанна Предтечі, апостолів: Петра, Пилипа, Хоми, Варфоломія та Варнави; першомученика Стефана, Ісаакія Далматського, Діонісія Ареопагіта, безсрібників Косми та Даміана, Кирила Єрусалимського, Трифона та багатьох інших. Тут же зберігається чудотворна ікона Божої Матері, що називається «Єрусалимська», ікона святого Іоанна Предтечі, стародавня ікона святого великомученика і цілителя Пантелеймона та ікона священномученика Харалампія.


 


Монастир Дохіар

День 6
Після Літургії та трапези паломництво у монастирі. Монастир Костамоніт. Монастир Зограф. Ночівля

 Монастырь Костамонит.    
Монастир Костамоніт. Ікона св. Георгія Побідоносця в монастирі Зограф. Вид на монастир Зограф

День 7
Після Літургії та трапези, виїзд рейсовим поромом. Розміщення у готелі ночівля

День 8
Вільний день купання на морі, трансфер в Аеропорт.

____________________________________.

Участь у паломництві: від 630 євро/особа

Включає:

- Індивідуальний трансфер (Мерседес ВітоВіано): Аеропорт-Уранополі-Аеропорт,
- Ночівля в готелі Уранополіса першу та останню ніч (Номер твін),
- Оформлення дозволу для відвідування Афона,
- бронювання ночівлі в Монастирях.
- Послуги супроводжуючого на Афон і за маршрутом.


Не включає:
- Переліт.
- Страхування,
- Туристичний податок сплачується в готелі (приблизно 3 євро за номер),
- Афонська віза (25 євро оплачується при отриманні),
- Пересування всередині Афон (35-40 євро).
- Харчування поза Афоном.
- Готель в Ужгороді перед прильотом або по прильоту (за потребою).
- Трансфер Ужгород-Будапешт-Ужгород (80 євро з особи оплачується на місці).

  Примітка:
Зустріч групи в Ужгороді та трансфер до аеропорту міста Будапешт або зустріч у Будапешті чи Салоніках.
Група від 3 осіб

Відповідальна за набір до групи Зав'ялова Катерина – +380971802477 (+ Viber), координатор паломницьких поїздок Афон.
Неонілла Ворсіна
+380681190728 (+Viber), в.о. директора Паломницького Центру

тел.: +38-050- 265-55- 42 (MTC), +38-097- 545-42- 55 (Київстар, доступний viber)

Паломницький Центр при Відділі зовнішніх церковних зв'язків Української Православної Церкви залишає за собою право змінити послідовність відвідин передбачених за програмою святинь.
 

  
 

ФИЛЬМИ ЗА ТЕМОЮ

Икона Богоматери "Скоропослушница"

Икона Богоматери "Скоропослушница" Много лет жители монастыря Дохиар, который находится на Афоне, и не догадывались о том, какая святыня находится в их обители. И вот уже несколько веков помогает людям Богоматерь, всем, кто приходит к ней с верой.

Чудотворные Богородичные Иконы Афона

Чудотворные Богородичные Иконы Афона Во многовековой истории Афона времена духовного подъёма не раз сменялись периодами суровых испытаний. В самые трудные минуты иноки Афонские не унывают, а смиренно принимают все, что ниспосылает им всеблагой Промысел Божий.

Лоза святого Симеона

Лоза святого Симеона Эта виноградная лоза растет в Хилендарском монастыре. Из стены соборной церкви выходит ее ствол на высоте полутора метров от земли, из пустой гробницы святого Симеона Мироточивого (Стефана Немани).

Афон - вершина мира

Афон - вершина мира Афон - вершина мира

Гора Афон Республика монахов

Гора Афон Республика монахов Полуостров в Восточной Греции известен на весь мир как «государство монахов» и земной удел Богородицы. История гласит, что Пресвятая Дева оказалась на берегу Афонской горы по воле случая, когда на море поднялась сильная буря. Ступив на землю, населённую язычниками, Дева Мария силой Своей проповеди и многочисленными чудесами обратила местных жителей в христианство. А покидая полуостров, благословила его народ.

СВЯТИНІ ЗА ТЕМОЮ

Чудотворна ікона Богородиця Воротарниця

Чудотворна ікона Богородиця Воротарниця Святий образ, який ніколи не має залишати Святу Гору Афон За переказами, якщо ікона Богородиці Воротарниці залишить Афон, це розпочне момент кінця Святої Гори. Ця ікона вважається одним із найбільш чудотворних православних образів.

Православное наследие земли озер Преспес

Православное наследие земли озер Преспес Благословенные места, где глаза путешественника не могут оторваться от созерцания природных красот, а душа замирает в восхищении. Даже самые изысканные слова не передадут истинного великолепия пейзажа. Открывающиеся здесь виды схожи то со знаменитыми фьордами Норвегии, то с озерами Швейцарии.

Бриллианты Святой горы (+ВИДЕО) . Дохиарский монастырь

Бриллианты Святой горы (+ВИДЕО) . Дохиарский монастырь Во 2-ю неделю по Пятидесятнице – Собор всех преподобных и богоносных отцев, во Святой Горе Афонской просиявших. О том какие они – монахи Святой горы и о своих впечатлениях от посещения Дохиарского монастыря на Афоне, рассказал председатель Синодального отдела по делам молодежи, настоятель Свято-Троицкого Ионинского монастыря епископ Обуховский Иона.

Вперше на Афоні. Російський Пантелеїмонів монастир

Вперше на Афоні. Російський Пантелеїмонів монастир Свята гора Афон. Лише це словосполучення в серці православного християнина викликає трепетні та благоговійні почуття. Потрапити на Святу гору, долучитися до її благодатних святинь – заповітна мрія сотень тисяч православних людей. Адже саме Афон є серцем як Вселенського, і Російського Православ'я. Саме звідси тисячу років тому на Русь принесли православне чернецтво. Звідси століттями виливався на Русь потік святоотцівської книжкової освіти, подвижництва та аскетизму, який колись перетворив варварський край на величну Святу Русь.

Русские и другие славянские обители на Афоне

Русские и другие славянские обители на Афоне Подорожуючи до Святої Землі, благочестиві руські паломники не забували побувати і на Святій горі Афонській, куди прямували православні люди з усіх куточків світу. Афон - «Агіон-Орос», гірський та лісовий півострів у Греції

З історії «козачого» Свято-Іллінського скиту на Афоні

З історії «козачого» Свято-Іллінського скиту на Афоні Скит св. пророка Іллі на Святій Горі Афон заснований був у 1757 р. Його засновником є ​​один із найвідоміших отців нашої Церкви преп. Паїсій (Величківський), відомий у всьому православному світі як видатний творець «Розумної молитви» та перекладач святоотцівських творінь, що відродив традиції православного старчества не лише на Святій Горі, а й у Румунії, Росії, Україні та інших країнах. Тому на біографії цього великого подвижника і старця потрібно зупинитися трохи докладніше.

Анатолій Холодюк: Чудо старця Паїсія Святогірця у Горненському жіночому монастирі під Єрусалимом

Анатолій Холодюк: Чудо старця Паїсія Святогірця у Горненському жіночому монастирі під Єрусалимом Розповідь ієромонаха Миколи Генералова (нар. 1955 р.) зі Свято-Пантелеімонового монастиря на Святій Горі Афон записаний у 2008 році напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці в російському скиті Ксилургу за допомогою багатофункціонального цифрового диктофона.

Руський Свято-Пантелеімонів монастир (Россікон) у рідкісних та маловідомих фотографіях та зображеннях. Частина 1-а

Руський Свято-Пантелеімонів монастир (Россікон) у рідкісних та маловідомих фотографіях та зображеннях. Частина 1-а У статті Анатолія Холодюка представлені (з коментарями) маловідомі та рідкісні зображення деяких споруд та інтер'єрів будівель Нового (Прибережного) Свято-Пантелеїмонова монастиря на Афоні, а також обителі Ксилургу, Старого (Нагірного) Русика та скиту Хруміця.

Російський Свято-Пантелеімонів монастир (Россікон) у рідкісних та маловідомих фотографіях та зображеннях. Частина 2 и малоизвестных фотографиях и изображениях. Часть 2

Російський Свято-Пантелеімонів монастир (Россікон) у рідкісних та маловідомих фотографіях та зображеннях. Частина 2 и малоизвестных фотографиях и изображениях. Часть 2 У другій частині статті Анатолія Холодюка представлені маловідомі та рідкісні фотографії, а також окремі твори образотворчого мистецтва з панорамними видами Свято-Пантелеїмонова монастиря зі сходу, заходу та з боку монастирської пристані.


Про паломництво


"Паломництво – це форма богошанування, яка реалізує духовну потребу пастви в поклонінні святиням, участі в богослужінні біля святих місць, молитовному спілкуванні з віруючими інших Помісних Православних Церков, а також є виявленням соборності Православної Церкви."


п.1. Статуту про паломництво та паломницькі служби Української Православної Церкви" (прийнятий Священним Синодом УПЦ 26 серпня 2011 р., журнал №65)