Українська
Православна Церква Священний Синод
Відділ зовнішніх церковних зв'язків
Паломницький Центр Залізничне шосе, 3
Київ, 01103, Україна


+38050-2655542
+38097-5454255
+380734755544


pilgrimsua@gmail.com

VIBER
+380975454255
+380502655542

orthodox.org.ua офіційний сайт
Української Православної
Церкви
 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 

Афон в березні

 [Друк сторінки]
У нашій поїздці Ви доторкнетеся до тисячолітньої історії, православної культури і поринете в самобутність Афонського чернецтва, побачите життя гуртожиткових монастирів та пустельників, у програмі паломництва відвідання понад 10 монастирів та келій Святої Гори Афон, щоденна участь у Богослужіннях. іконам і мощам святих угодників, спілкування зі старцями та духовниками, за бажанням групи Сходження на вершину гори Афон!

 
Програма паломництва на Афон

9-16 березня

8 днів /7ночей

Вартість 550 евро (група від 2 осіб)
У вартість входить:

🔸️Инвидуальный трансфер з аеропорту в Уранополіс і назад

- Ночівлі у готелях м. Уранополіс і м. Салоніки та монастирях Афона

🔸️Оформлення запрошення на Афон Діамонітіріон (Афонська віза)

🔸️ Супровід гіда по Афону

🔸️ Харчування в монастирях

🔸️ По поверненню з Афону відвідування жіночого Ісихастирію Святої Трійці, де з благословення Блаженнішого митрополита Онуфрія трудяться монахині з України, чаювання з ігуменею і духівником монастиря

🔸️ Також відвідування монастиря в м. Суроті (могилка Паїсія Святогорця), монастиря Анастасії Узорішительниці, Храму Дмитра Солунського, Храму Григорія Палами, монастиря св. Феодори та прп. Давида Солунського, де спочивають їхні святі мощі 🙏.❗️ У вартість НЕ входить:

🔸️ Оплата збору за діамонітіріон 25€

🔸️ Харчування на материку

🔸️ Пороми та автобуси по Святій Горі Афон, приблизно 40-50€

🔸️ За бажанням групи оренда джипа, для відвідування більшої кількості монастирів і святинь 250€/день
 

ФИЛЬМИ ЗА ТЕМОЮ

Икона Богоматери "Скоропослушница"

Икона Богоматери "Скоропослушница" Много лет жители монастыря Дохиар, который находится на Афоне, и не догадывались о том, какая святыня находится в их обители. И вот уже несколько веков помогает людям Богоматерь, всем, кто приходит к ней с верой.

Чудотворные Богородичные Иконы Афона

Чудотворные Богородичные Иконы Афона Во многовековой истории Афона времена духовного подъёма не раз сменялись периодами суровых испытаний. В самые трудные минуты иноки Афонские не унывают, а смиренно принимают все, что ниспосылает им всеблагой Промысел Божий.

Лоза святого Симеона

Лоза святого Симеона Эта виноградная лоза растет в Хилендарском монастыре. Из стены соборной церкви выходит ее ствол на высоте полутора метров от земли, из пустой гробницы святого Симеона Мироточивого (Стефана Немани).

Афон - вершина мира

Афон - вершина мира Афон - вершина мира

Гора Афон Республика монахов

Гора Афон Республика монахов Полуостров в Восточной Греции известен на весь мир как «государство монахов» и земной удел Богородицы. История гласит, что Пресвятая Дева оказалась на берегу Афонской горы по воле случая, когда на море поднялась сильная буря. Ступив на землю, населённую язычниками, Дева Мария силой Своей проповеди и многочисленными чудесами обратила местных жителей в христианство. А покидая полуостров, благословила его народ.

СВЯТИНІ ЗА ТЕМОЮ

Чудотворна ікона Богородиця Воротарниця

Чудотворна ікона Богородиця Воротарниця Святий образ, який ніколи не має залишати Святу Гору Афон За переказами, якщо ікона Богородиці Воротарниці залишить Афон, це розпочне момент кінця Святої Гори. Ця ікона вважається одним із найбільш чудотворних православних образів.

Православное наследие земли озер Преспес

Православное наследие земли озер Преспес Благословенные места, где глаза путешественника не могут оторваться от созерцания природных красот, а душа замирает в восхищении. Даже самые изысканные слова не передадут истинного великолепия пейзажа. Открывающиеся здесь виды схожи то со знаменитыми фьордами Норвегии, то с озерами Швейцарии.

Бриллианты Святой горы (+ВИДЕО) . Дохиарский монастырь

Бриллианты Святой горы (+ВИДЕО) . Дохиарский монастырь Во 2-ю неделю по Пятидесятнице – Собор всех преподобных и богоносных отцев, во Святой Горе Афонской просиявших. О том какие они – монахи Святой горы и о своих впечатлениях от посещения Дохиарского монастыря на Афоне, рассказал председатель Синодального отдела по делам молодежи, настоятель Свято-Троицкого Ионинского монастыря епископ Обуховский Иона.

Вперше на Афоні. Російський Пантелеїмонів монастир

Вперше на Афоні. Російський Пантелеїмонів монастир Свята гора Афон. Лише це словосполучення в серці православного християнина викликає трепетні та благоговійні почуття. Потрапити на Святу гору, долучитися до її благодатних святинь – заповітна мрія сотень тисяч православних людей. Адже саме Афон є серцем як Вселенського, і Російського Православ'я. Саме звідси тисячу років тому на Русь принесли православне чернецтво. Звідси століттями виливався на Русь потік святоотцівської книжкової освіти, подвижництва та аскетизму, який колись перетворив варварський край на величну Святу Русь.

Русские и другие славянские обители на Афоне

Русские и другие славянские обители на Афоне Подорожуючи до Святої Землі, благочестиві руські паломники не забували побувати і на Святій горі Афонській, куди прямували православні люди з усіх куточків світу. Афон - «Агіон-Орос», гірський та лісовий півострів у Греції

З історії «козачого» Свято-Іллінського скиту на Афоні

З історії «козачого» Свято-Іллінського скиту на Афоні Скит св. пророка Іллі на Святій Горі Афон заснований був у 1757 р. Його засновником є ​​один із найвідоміших отців нашої Церкви преп. Паїсій (Величківський), відомий у всьому православному світі як видатний творець «Розумної молитви» та перекладач святоотцівських творінь, що відродив традиції православного старчества не лише на Святій Горі, а й у Румунії, Росії, Україні та інших країнах. Тому на біографії цього великого подвижника і старця потрібно зупинитися трохи докладніше.

Анатолій Холодюк: Чудо старця Паїсія Святогірця у Горненському жіночому монастирі під Єрусалимом

Анатолій Холодюк: Чудо старця Паїсія Святогірця у Горненському жіночому монастирі під Єрусалимом Розповідь ієромонаха Миколи Генералова (нар. 1955 р.) зі Свято-Пантелеімонового монастиря на Святій Горі Афон записаний у 2008 році напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці в російському скиті Ксилургу за допомогою багатофункціонального цифрового диктофона.

Руський Свято-Пантелеімонів монастир (Россікон) у рідкісних та маловідомих фотографіях та зображеннях. Частина 1-а

Руський Свято-Пантелеімонів монастир (Россікон) у рідкісних та маловідомих фотографіях та зображеннях. Частина 1-а У статті Анатолія Холодюка представлені (з коментарями) маловідомі та рідкісні зображення деяких споруд та інтер'єрів будівель Нового (Прибережного) Свято-Пантелеїмонова монастиря на Афоні, а також обителі Ксилургу, Старого (Нагірного) Русика та скиту Хруміця.

Російський Свято-Пантелеімонів монастир (Россікон) у рідкісних та маловідомих фотографіях та зображеннях. Частина 2 и малоизвестных фотографиях и изображениях. Часть 2

Російський Свято-Пантелеімонів монастир (Россікон) у рідкісних та маловідомих фотографіях та зображеннях. Частина 2 и малоизвестных фотографиях и изображениях. Часть 2 У другій частині статті Анатолія Холодюка представлені маловідомі та рідкісні фотографії, а також окремі твори образотворчого мистецтва з панорамними видами Свято-Пантелеїмонова монастиря зі сходу, заходу та з боку монастирської пристані.


Про паломництво


"Паломництво – це форма богошанування, яка реалізує духовну потребу пастви в поклонінні святиням, участі в богослужінні біля святих місць, молитовному спілкуванні з віруючими інших Помісних Православних Церков, а також є виявленням соборності Православної Церкви."


п.1. Статуту про паломництво та паломницькі служби Української Православної Церкви" (прийнятий Священним Синодом УПЦ 26 серпня 2011 р., журнал №65)