Українська
Православна Церква Священний Синод
Відділ зовнішніх церковних зв'язків
Паломницький Центр Залізничне шосе, 3
Київ, 01103, Україна


+38050-2655542
+38097-5454255
+380734755544


pilgrimsua@gmail.com

VIBER
+380975454255
+380502655542

orthodox.org.ua офіційний сайт
Української Православної
Церкви
 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 

Давній Кіпр та його православні святині

 [Друк сторінки]

КІПР

15-22 квітня


650 євро

.

15-22 квітня 2024 року


Виліт із м.Яссі о 12.40 

  
Програма паломницької поїздки на Кіпр:1 день
Виліт із м.Яссі о 12.40 Збір групи у м. Ларнака. Храм Лазаря Чотириденного, заснований у 892 р. Святий Лазар Четвероденний, був єдиним, кого називали другом Ісуса Христа. За переказами, після свого воскресіння у Віфанії був вигнаний юдеями і прибув на Кіпр. Апостолами Павлом і Варнавою був хіротонізований на єпископа Кітіона. Він опікувався своєю паствою на Кіпрі протягом 18 років, відійшов до Господа і був похований на Кіпрі. Тут знаходяться його мощіПрогулянка красивою набережною біля моря.Поселення до готелю. Відпочинок .

  


2 день
 Сніданок у готелі Лефкара - тут знаходиться частина Хреста Господнього з давніх часів.Дуже красиве та відоме своїми срібними виробами та неймовірною вишивкою селище. Тут бував навіть Леонардо да Вінчі у 1481 році, а також британська королева використовувала вишивку з цього селища під час вінчання та на сніданках.Като Дріс - одне з старовинних традиційних селищ передгір'я Троодоса, що поєднує в собі венеціанську архітектуру, дивовижну красу природи центрального Кіпру та чарівний малюнок національного мережива.За бажанням можна також заїхати на сімейну виноробню або завод оливкової олії.Повернення в готель. Відпочинок 

3 день 
Сніданок у готелі Сад Святого Лазаря - неймовірно красиве місце з багатьма святинями та рослинами. Монастир Ставровуні - найдавніший чоловічий монастир, заснований рівноапостольною Оленою в 4 столітті на горі біля Ларнаки, входить до трійки головних монастирів Кіпру. Вхід тільки чоловікам (за афонським уставом). Жінки в цей час відвідують храм Всіх святих Кіпру, що знаходиться поряд з монастирем та панорамою на пів-Кіпру.Монастир святої рівноапостольної Фекли, учениці апостола Павла. Її мощі та чудотворна ікона.Панагія "Ангелоктісті" або, як її ще називають, "побудована ангелами" - церква з відомою мозаїкою 6 століття, яку прирівнюють до мозаїків Равенни у Італії. Повернення в готель. Відпочинок 

 

4 день
Сніданок у готелі
Монастир Георгія Переможця (Аламану) - стародавній жіночий монастир.
Біле каміння на пляжі - одне з найкрасивіших місць на Кіпрі!
Античне місто-держава Куріон з мозаїкою 5 ст. до нашої ери, амфітеатром та фантастичним краєвидом (вхід 4.5 євро)
Петра ту Роміу - входить у топ-3 пляжів да відомих локацій Кіпру.
Поселення в готелі у Пафосі.5 день
Сніданок у готелі Пафос. Місце проповіді та бічування св. ап. Павла (45 р). Апостол був двічі на Кіпрі - у 45 та 57 році разом з апостолом Варнавою, Марком та Тихіком.Руїни та мозаїка ранньохристиянської базиліки 5 ст. Набережна Пафосу та стародавня фортеця.Скельний монастир Неофіта Затворника ХІІ ст (у списку ЮНЕСКО)  Повернення в готель 6 день
Сніданок в готелі Монастир Святого Хреста Омодос, в якому знаходяться такі святині: глава апостола Пилипа, частина Животворного Хреста, узи Христові та інші святині.Монастир Троодітісса, Один з 4 головних монастирів Кіпру на висоті 1500 м , де моляться за дарування дітей. Найбільш відомий монастир Кіпру – Кіккос з іконою Божої матері, що за переказами була написана апостолом Лукою ще за життя Богородиці. Ночівля в монастирі 

 

7 день
Божественна Літургія давньогрецькою мовою в монастирі Монастир св. Іоанна Лампадіста у селищі Калопанайотіс (у списку ЮНЕСКО). Церква Святих Кіпріана та Юстини. Мощі святих. Молебень Поселення в готель у Ларнаці.


8 день 
Сніданок у готелі.Вільний час. Сувеніри.Трансфер до аеропорту. Виліт до Ясс о 15.50 

 


Участь у паломництві 650 євро (при група 6 осіб). Приймаються колективні заявки на групи від 14 і більше людей.

- проживання в готелі або апартаментах із сніданками;
- екскурсійний супровід;
- усі групові переїзди та трансфери островом на мікроавтобусі;
- супровід священика

Додатково самостійно:
- авіапереліт з Ясс від 100 євро в обидва кінці;
- трансфер у аеропорт Ясс з України;
- музеї від 6 євро (за бажанням);
- страхування (від 7 євро);
 

 


 
 

ФИЛЬМИ ЗА ТЕМОЮ

Остров Святых. Кипр

Остров Святых. Кипр Это солнечный живописный остров, остров развлечений. Целый пляж с ласковыми волнами, страна курортов. Тут изготовляют розкошный, сладкий и пьянящий напиток - вино. Киприоты гостеприимны и любезны. Кипр многограненн... Но самая богатая, самая яркая его грань, отливающия всеми красками, это Православная вера - ценнейшее приобретение острова, который еще называют «островом святых».

Гірські монастирі та селища Кіпру

Гірські монастирі та селища Кіпру Автори програми пропонують вирушити у подорож за маршрутом Василя Барського, який відкрив усі його принади та таємниці ще у 18 столітті.

Планета Православия 9 Турция, Кипр

Планета Православия 9 Турция, Кипр Православная Церковь в Турции и на Кипре. 9-й фильм из цикла

Православная энциклопедия Выпуск от 11 ноября Кипр

Православная энциклопедия Выпуск от 11 ноября Кипр Православная энциклопедия Выпуск от 11 ноября Кипр

СВЯТИНІ ЗА ТЕМОЮ

Церковь св. Лазаря в Ларнаке (Кипр)

Церковь св. Лазаря в Ларнаке (Кипр) Каждый день мелодичный звон колоколов Храма Святого Лазаря слышен во всех уголках Ларнаки. Их привычный звон вплетается в каждодневную жизнь горожан. Он созывает местных жителей и приглашает прибывших паломников на службу.

Храм в имя Святых Киприана и Иустины (Кипр)

Храм в имя Святых Киприана и Иустины (Кипр) В ХIII в, святые мощи великомучеников Киприана и Иустинии были переправлены в Кипрскую деревню Менико, расположенную неподалеку от Никосии . В небольшой церквушке от мощей святых стали происходить телесные и душевные исцеления.

Кипр — остров святых

Кипр — остров святых На Кипре родились, жили, совершали чудеса, принимали мученическую смерть многие святые. Особо почитают здесь Пресвятую Богородицу. От названий Ее кипрских икон веет теплом: «Сладкое Лобзание», «Милостивая», «Златая Милость», «Кормилица», «Всепомощница», «Целительница». На Кипре находятся 3 образа Богородицы, написанные апостолом Лукой еще при жизни Пречистой. Важнейшие монастыри Кипра были основаны благодаря чудесным обретениям икон Божьей Матери


Про паломництво


"Паломництво – це форма богошанування, яка реалізує духовну потребу пастви в поклонінні святиням, участі в богослужінні біля святих місць, молитовному спілкуванні з віруючими інших Помісних Православних Церков, а також є виявленням соборності Православної Церкви."


п.1. Статуту про паломництво та паломницькі служби Української Православної Церкви" (прийнятий Священним Синодом УПЦ 26 серпня 2011 р., журнал №65)