Украинская
Православная Церковь Священный Синод
Отдел внешних церковных связей
Паломнический Центр Железнодорожное шоссе, 3
Киев, 01103, Украина


+38050-2655542
+38097-5454255
+380734755544
факс.:+38044-529 02 92

pilgrimsua@gmail.com

VIBER
+380975454255
+380502655542

orthodox.org.ua официальный сайт
Украинской Православной
Церкви
 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 

Новости

Прочани з України взяли участь у «Високому паломництві» до Поховальних Риз Спасителя

20 листопада розпочалося «Високе паломництво» до поховальних Риз Господа Ісуса Христа. У ньому беруть участь паломники з України, Росії, та парафіяни Руської Православної Церкви Закордоном. Поїздка організована «Паломницьким Центром апостола Фоми в Європі», (Трір, Німеччина), спільно з Паломницьким Центром Української Православної Церкви. 

Паломники з України масово відвідують Ізраїль

Впродовж листопада поточного року святині давньої Палестини відвідали вже три групи, організовані Паломницьким Центром Української Православної Церкви. До складу груп увійшли понад 100 кліриків і мирян УПЦ з різних регіонів України. 

Состоялась паломническая поездка в Англию и Ирландию. Фоторепортаж. Обновлено

С 06.11 по 14.11 Состоялась паломническая поездка в Англию и Ирландию, организованная Паломническим Центром Украинской Православной Церкви. 

Прогулянка парками Києва

9 листопада учасники «Паломницького клубу», що діє при Паломницькому Центрі Української Православної Церкви, взяли участь у пішохідній екскурсії парками Києва. Маршрут розпочався на Володимирській горці, а завершився у Маріїнському парку. 

Состоялась паломничество к святыням Грузии на день памяти Гавриила Самтаврийского

Завершилась паломническая поездка украинской группы, организованной Паломническим Центром Украинской Православной Церкви, к святыням Грузии на день памяти Гавриила Самтаврийского.  

Паломники из Украины и Беларуси поклонились мощам преподобномученицы Елизаветы,  пребывающим на Святой Земле

Завершилась паломническая поездка, приуроченная ко дню памяти преподобномученицы Елисаветы. 25 октября группа, организованная Паломническим Центром Украинской Православной Церкви, приняла участие в Божественной литургии в монастыре во имя равноапостольной Марии Магдалины в Гефсимании. 

 Состоялась паломническая поездка к святыням Италии

Завершилась паломническая поездка на праздник Покрова Богородицы к святыням Италии, которая проходила в период с 14 по 18 октября 

 В Грузию на празднование дня памяти Гавриила Самтаврийского

Сегодня началась паломническая поездка в Грузию на день памяти Христа ради юродивого Гавриила Самтаврийского.  

Масове паломництво на Святу землю. Відеосюжет

Кілька тисяч вірних Української Православної Церкви відвідали святині Ізраїлю, Йорданії і Єгипту. Впродовж тижня Паломницький Центр УПЦ відправив на Святу землю 22 організовані групи. Пропонуємо відеоогляд 

Паломники з України зустрілись з Єрусалимським Патріархом

11 жовтня група, організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви, відвідала резиденцію Патріарха Святого Града Єрусалима і всієї Палестини. Під час прийому, його Блаженство, Єрусалимський Патріарх Феофіл, привітав паломників. Зокрема він сказав: «Ваше перебування на Святій землі – це благословення не лише для вас особисто. Це велике благословення для ваших близьких і для ваших співгромадян. Крім того 

Завершилося масове паломництво в Ізраїль

3 жовтня завершилась масова проща до святинь Ізраїлю, Йорданії і Єгипту, організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви. Впродовж тижня, 2500 вірних УПЦ вклонились місцям, які пов’язані із біблійною оповіддю.  

Паломники вручили Патріарху Феофілу традиційні хліб і сіль

Такий подарунок у нас в Україні – це ознака гостинності і щирості, – прокоментував Володимир Теліженко, директор Паломницького Центру Української Православної Церкви 

Розпочинається масове паломництво в Ізраїль. Фоторепортаж

25 вересня розпочнеться поїздка на Святу Землю, організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви. У зв’язку з цим, 22 вересня, в Андріє-Володимирському приділі Кафедрального собору УПЦ відбувся молебень «Про подорожуючих». 

Молебень перед паломництвом на Святу Землю у вересні 2019

Молебень перед паломництвом на Святу Землю відбудеться 22 вересня (у неділю) о 14.00. у Кафедральному соборі Української Православної Церкви, в Андріє-Володимирському приділі. 

Графік роботи Паломницького Центру

Завтра, 28 серпня, в середу , у свято Успіння Пресвятої Богородиці Паломницький Центр працювати не буде. Шановні відвідувачі, просимо скорегувати ваші плани 

Дополнительные паломнические группы в поездку на Святую Землю в сентябре

Паломнический Центр Украинской Православной Церкви приглашает совершить паломничество на Святую землю в сентябре 2019 года. Открыты дополнительные группы, есть новые программы 

Відеосюжет про зведення нового храму на Афоні

В Афонському монастирі Дохіар, просто на узберіжжі, освятили новий храм, зведений на кошти паломників з України. Про це сюжет та інтерв'ю з директором Паломницького Центру Володимиром Теліженко.  

Завершается набор в группы периода сентябрьской акции на Святую Землю

Внимание! Завершается набор в группы периода сентябрьской акции паломнических поездок на Святую Землю в период с 25 сентября по 3 октября 

27 июля в городе Киеве состоится ежегодный традиционный многотысячный Крестный ход приуроченный ко Дню Крещения Руси и Дню памяти св.равноап.кн.Владимира. 

 Фавор – место явления Божественной Славы

Продолжается набор в группу паломнической поездки на праздник Преображения Господнего 

В афонском Дохиарском монастыре открыли новый храм в честь иконы Божией Матери «Утоли моя печали»

7 июля 2019 г., на праздник Рождества св. Пророка, Предтечи и Крестителя Господня Иоанна, на Афоне в святогорском монастыре Дохиар было совершено открытие нового храма (параклиса) в честь иконы Божией Матери «Утоли моя печали», - сообщает корреспондент афонского православного портала «АФОНИТ.ИНФО». 

«Ми не схожі у дрібницях, але єдині у православній вірі», - враження паломників від поїздки в Румунію

В період з 20 по 25 червня відбулась поїздка святинями Румунії, організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви. 

Благодійна екскурсія для дітей

Паломницький Центр Української Православної Церкви здійснив цикл благодійних екскурсій для учнів загальноосвітньої школи села Топорівка Чернівецької області. Організатором поїздки виступив протоієрей Сергій Задорожняк, настоятель храму святого пророка Іллі. «Я вже кілька років викладаю «Закон Божий» у Топорівській школі, - коментує отець Сергій. У мене були різні вихованці, але клас, з яким я зараз приїхав у Київ, чекає на наші зустрічі із нетерпінням». 

Паломники з України зустріли свято Вознесіння на Єлеонській горі. Фоторепортаж

6 червня група, організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви і Руською Духовною Місією в Єрусалимі, зустріла свято Вознесіння Господнього у Спасо-Вознесенському руському жіночому монастирі на горі Єлеон. Урочисте богослужіння очолив архієпископ Берлінський і Німецький Марк. Також у богослужінні взяли участь священики Української Православної Церкви, які супроводжують групу паломників. 

До уваги паломників, що відправляються на Святу гору Афон

Відтепер усі паломники з України, які відправляються на Святу Гору Афон, повинні мати при собі, окрім звичайних в таких поїздках документів (закордонного паспорта і діамонітіріона), ще й довідку, яка свідчить про їх приналежність до Української Православної Церкви. 

Начался набор групп в массовое паломничество на Святую землю

Паломнический Центр Украинской Православной Церкви приглашает совершить паломничество на Святую землю в сентябре 2019 года. 

Завершилась паломническая поездка к святыням Пиренейского полуострова

Завершилась паломническая поездка "от Мадрида до Лиссабона по святыням Испании и Португалии 

Паломники з України та Білорусі зустрілись з Єрусалимським Патріархом

21 травня Патріарх Святого міста Єрусалима і всієї Палестини Феофіл ІІІ, у своїй резиденції зустрівся з групою, організованою Паломницьким Центром Української Православної Церкви спільно з Руською Духовною Місією в Єрусалимі. 

Паломническая поездка в Румынию состоялась. Фоторепортаж

Завершилась поездка украинской группы, организованной Паломническим Центром, в Румынию. Паломники посетили монастыри и храмы, поклонились святыням Православной Румынской Церкви. 

Директор Паломницького Центру УПЦ розповідає про сучасне паломництво в програмі Камо грядеши

В програмі "Камо грядеши" директор Паломницького Центру Української Православної Церкви - Теліженко Володимир Іванович розповідає про сучасне паломництво 

Этот день в православном мире


О паломничестве


"Паломничество, будучи одним из аспектов духовной деятельности Церкви, уходящим корнями в глубокую древность, представляет собой форму богопочитания и является реализацией духовной потребности паствы в поклонении святыням, участии в богослужении у святых мест, молитвенном общении с верующими других Поместных Православных Церквей как выражении единства и соборности Православной Церкви, согласно учению Священного Писания, Вселенских соборов и святых отцов."


п.1. "Положения о паломничестве и паломнических службах Украинской Православной Церкви" (принят Священным Синодом УПЦ 26 августа 2011 г., журнал №65)