Українська
Православна Церква Священний Синод
Відділ зовнішніх церковних зв'язків
Паломницький Центр Залізничне шосе, 3
Київ, 01103, Україна


+38050-2655542
+38097-5454255
+380734755544
факс.:+38044-529 02 92

pilgrimsua@gmail.com

VIBER
+380975454255
+380502655542

orthodox.org.ua офіційний сайт
Української Православної
Церкви
 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 

відеофільми

Інформаційне відео про Святу Землю

Інформаційне відео про Святу Землю Інформаційне відео про Святу Землю/ Израиль - точка отсчёта для многих наук - географии, истории, богословия. Об этой стране написано множество слов. Самые главные из них собраны в этом клипе.  

Покровитель Средиземноморья. Святитель Спиридон Тримифунтский Чудотворец

Покровитель Средиземноморья. Святитель Спиридон Тримифунтский Чудотворец Мощи Святого Спиридона Тримифунтского сохранили тепло человеческого тела на века. Тепло его сердца окутало весь Мир. В фильме жители греческого острова Корфу рассказывают о невероятных чудесах Святителя в наши дни. Авторы фильма приоткрывают завесу удивительных событий его жизни.  

В поисках православного Константинополя

В поисках православного Константинополя Именно поэтому сюда стоит хоть раз приехать православному человеку. Посещая исключительно места, где Православная Церковь по-настоящему жива, мы рискуем не получить важнейший в нашей жизни урок – веру и Церковь надо хранить и оберегать.  

Страсбург, аббатство Эшо. Неизвестная Европа

Страсбург, аббатство Эшо. Неизвестная Европа Эльзас в VII веке, наряду со всей Европой, испытывает на себе последствия Великого переселения народов. Варвары - чаще всего язычники. Слепорожденной девочке Одилии предстоит стать просветительницей Эльзаса.  

Монастырь Путна - древний монашеский очаг

Монастырь Путна - древний монашеский очаг Монастырь Путна - древний монашеский очаг  

ПРАВОСЛАВИЕ В РУМЫНИИ

ПРАВОСЛАВИЕ В РУМЫНИИ Авторский документальный фильм Митрополита Илариона (Алфеева) посвящен современной жизни и истории Православной церкви Румынии. Считается, что на территорию современной Румынии благую весть о Христе принесли еще апостолы.  

Місто миру. Камені Єрусалима

Місто миру. Камені Єрусалима Цей фільм – про Єрусалим, що є образом людства в мініатюрі, де відбулася більшість подій біблейської історії і де згодом переплелася історія трьох світових релігій.  

Музей волинської ікони

Музей волинської ікони Православна віра предків вижила у Луцьку і при толерантних у питаннях віри литовцях, і при ревних у католицизмі поляках.  

Нев’янучий цвіт (квітники Києво-Печерської Лаври)

Нев’янучий цвіт (квітники Києво-Печерської Лаври) Києво-Печерська Лавра – це не тільки духовна обитель, це місце, де живе краса нев’янучого цвіту.  

У печері над Бугом

У печері над Бугом Цей фільм – про дивне місто Печера, яке бувало й місцем резиденції намісника турецького султана, і регіональною столицею, проте завжди  

Прогулянки Москвою. Храм Успіння на Покровці

Прогулянки Москвою. Храм Успіння на Покровці Пропонуємо здійснити історичну подорож у часи, коли окрасою Покровки була церква, що стала для Б. Растреллі зразком для створенн  

Почути батьківську молитву (Львівський музей релігіїї)

Почути батьківську молитву (Львівський музей релігіїї) Різними шляхами потрапили на виставкові стенди цього відділу музейні експонати. Але всі вони є беззаперечним доказом непохитної віри наших предків у Господа Бога нашого Іісуса Христа.  

Петра. Рожева квітка Йорданії

Петра. Рожева квітка Йорданії Це місто – перлина Йорданії. Збудоване тисячі років тому, воно увібрало в себе кращі зразки місцевого зодчества.  

Острів Крит. Історія й сьогодення

Острів Крит. Історія й сьогодення Доторкніться до глибин історії Криту у програмі "Острів Крит. Історія й сьогодення".  

Фастівщіна. Історія двох храмів

Фастівщіна. Історія двох храмів Фастівщіна. Історія двох храмів  

Під мармуром Богородиці Десятинної

Під мармуром Богородиці Десятинної Цей фільм розкриває історію першого християнського кам’яного храму Київської Русі – Десятинної церкви на честь Пресвятої Богородиці, що стала родовою усипальнею київських князів.  

Святині Поліського краю

Святині Поліського краю У фільмі йдеться про святині благословенного православного краю, зокрема про Любецьку та Чорнобильську ікону Божої Матері.  

Вічна моя адреса: a Roma

Вічна моя адреса: a Roma Рим став для письменника, за його власним зізнанням, «другою домівкою», «вічною адресою», «притулком бентежної душі», яка заспокоювалася тільки під його святим покровом.  

Флорівський монастир – історія крізь століття

Флорівський монастир – історія крізь століття Історія існування Флорівського монастиря у трьох частинах.  

Вулицями давнього Каіра

Вулицями давнього Каіра Єгипет – одна із найдавніших і колись найбільш цивілізованих держав – багаторазово згадується в Біблії.  

Гірські монастирі та селища Кіпру

Гірські монастирі та селища Кіпру Автори програми пропонують вирушити у подорож за маршрутом Василя Барського, який відкрив усі його принади та таємниці ще у 18 столітті.  

Свята Земля

Свята Земля Пройтися вуличками Єрусалима, помолитися в храмі Гробу Господнього, відвідати біблійні куточки Ізраїлю – мрія мільйонів  

Иордания - страна сказок

Иордания - страна сказок Усі ми родом з дитинства. Хай скільки нам років, та ми завжди глибоко в душі віримо в казку. Та можна не тільки вірити, а й побувати в ній. Йорданія – це водоспад яскравих емоцій і вражень. Тут ви зустрінете стільки особливого, дивовижного, що спогади про побачене кликатимуть вас ще і ще раз відкривати секрети однієї з найцікавіших країн світу.  

Иордан - река жизни

Иордан - река жизни Фильм, посвящённый самой известной библейской реке. Лента создана при содействии Министерства туризма Израиля.  

Серия фильмов о 12 апостолах (фильмы 1-3)

Серия фильмов о 12 апостолах (фильмы 1-3) В этих трех сериях православного фильма об 12 учениках господних рассказывается апостолах Симоне, Петре, Андрее Первозванном и Иоанне Богослове  

Святыни Беларуси. Жировичи  (две части)

Святыни Беларуси. Жировичи (две части) Эта святая обитель с древних времен является оплотом Православия на Беларуси. Возникший через несколько лет после явления чудотворной иконы Божией Матери, монастырь никогда не закрывал свои врата перед богомольцами, которые приезжали со всех концов земли поклониться Жировичскому образу Царицы Небесной.  

Святыни Беларуси. Полоцк

Святыни Беларуси. Полоцк В этих трех сериях фильма о святынях Беларуси пойдет речь о древнерусском городе Полоцке, о Спасо Преображенская церковь XII и его великолепных фресках, а также о Кресте Преподобной Евфросинии Полоцкой.  

Тайна туринской плащаницы

Тайна туринской плащаницы ...nак возникла версия о том, что изображение на плащанице - результат энергетического излучения самого Христа, образовавшееся в момент Его воскрешения.  

Пятое Евангелие Туринская Плащаница

Пятое Евангелие Туринская Плащаница Фильм об одном из христианских артефактов - ТУРИНСКОЙ ПЛАЩАНИЦЕ. Как указывает Евангелие, после распятия тело Исуса Христа было  


Про паломництво


"Паломництво – це форма богошанування, яка реалізує духовну потребу пастви в поклонінні святиням, участі в богослужінні біля святих місць, молитовному спілкуванні з віруючими інших Помісних Православних Церков, а також є виявленням соборності Православної Церкви."


п.1. Статуту про паломництво та паломницькі служби Української Православної Церкви" (прийнятий Священним Синодом УПЦ 26 серпня 2011 р., журнал №65)