Українська
Православна Церква Священний Синод
Відділ зовнішніх церковних зв'язків
Паломницький Центр Залізничне шосе, 3
Київ, 01103, Україна


+38050-2655542
+38097-5454255
+380734755544


pilgrimsua@gmail.com

VIBER
+380975454255
+380502655542

orthodox.org.ua офіційний сайт
Української Православної
Церкви
 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
 

Паломницька поїздка на Святий Афон

 [Друк сторінки]


ПАЛОМНИЦТВО на АФОН

8 денна паломництка поїздка
740 євро

 


Дата початку поїздки: 5 березня, 2024 р.   
Інші дати -7 травня, 16 липня, 10 вересня
Місце паломницької поїздки:  Афон

 

 

Програма паломницької поїздки на святу гору Афон 


1 День
Зустріч в Аеропорту Салоніки. Трансфер в готель в Уранополіс.
Розміщення в готелі. (50 євро доплата за 1 місне поселення).

2 День
Разом із групою отримання діамонетиріона та придбання квитків на пором.
Відправлення в Скит св. Анни.
Піший перехід до монастиря св. Павла.
Вечірня служба, поклоніння святиням монастиря, серед яких Дари Волхвів.
Трапеза. Ночівля у монастирі.

3 День
Після ранкової Літургії та трапези, переїзд на поромі до монастиря Діонісіат: поклоніння чудотворній іконі Акафістна (творіння ап.Луки), правиці Іоанна Хрестителя та мощам св.Параскеви.
Переїзд до монастиря Григоріат. Вечірнє Богослужіння поклоніння святиням монастиря.Скит святої праведной Анни

4 День
Після Ранкової Літургії та трапези, відправлення на поромі в порт Дафні. Пересадка на автобус переїзд до Карієсу (столицю Афона), поклоніння іконі «Достойно Єсть».
Перехід у скит св. Андрія Первозванного. Поклоніння Його нетлінній главі.
Перехід у монастир Кутлумуш, поклоніння святиням.
Перехід у монастир Івірон. Вечірнє богослужіння. Поклоніння Іконі Богородиці Воротарниця (Іверська).
Трапеза. Нічліг.

5 День
Після ранкової Літургії та трапези, перехід до монастиря Філофей.
Розміщення в монастирі та піша прогулянка до монастиря Каракал.


Монастырь Филофей  Столица Афона Кариес  
 Монастир Филофей . Карієс – столиця Афона. Монастир Кутлумуш


6 День
Після ранкової Літургії та трапези, переїзд у монастир Дохіар. Поклоніння чудотворній іконі
Скоропослушниця.
Перехід у Монастир св. Пантелеймона. Вечірнє Богослужіння.
 

Монастир Дохіар

7 День
Після ранкової Літургії та трапези, поклоніння главі вмч. Пантелеймона та святиням монастиря.
Відправлення в Уранополіс. Розміщення в готелі, ночівля.
Трапеза за свій рахунок у таверні.

 
 

 
Пантелеймоновский монастырь  
 Монастир вмч.Пантелеймона. Монастырь Ксенофонт.

 
8 день
Сніданок у готелі. Вільний час, купівля сувенірів.
Трансфер в Аеропорт.
____________________________________.

Участь у паломництві: 740 євро (на території України оплата в грн. по курсу)
Група від 2х осіб.


Включає:

- Попередній дозвіл на відвідування Афона.
- Харчування в монастирях за монастирським статутом.
- Супровід Афоном.
- Індивідуальний трансфер для групи: Аеропорт-Уранополіс-Аеропорт.
- Проживання у готелі Уранополіс першу та останню ніч в одно, дво- чи тримісному номері.
- Квитки на пором Уранополіс-Афон-Уранополіс..


Не включає:
- Переїзд до міста вильоту.
- Авіапереліт.
- Страхування.
- Віза, гербовий збір (25 євро за отримання діамонетиріону).
- Державний податок, який сплачують при заселенні (3 євро за номер).
- Особисті витрати.

 Ночівля в монастирських готелях на Афоні не передбачає конкретного розміщення.
Ночівлі у вказаних в програмі монастирях не гарантовані! У разі відсутності можливості монастиря прийняти групу на нічліг, у вказану в програмі дату, група буде розміщена в іншій обителі.

Відповідальна за набір до групи Зав'ялова Катерина 
тел.: +38-050- 265-55- 42 (MTC), +38-097- 545-42- 55 (Київстар, доступний viber)

Паломницький Центр при Відділі зовнішніх церковних зв'язків Української Православної Церкви залишає за собою право змінити послідовність відвідин передбачених за програмою святинь.
 

  
 

ФИЛЬМИ ЗА ТЕМОЮ

Икона Богоматери "Скоропослушница"

Икона Богоматери "Скоропослушница" Много лет жители монастыря Дохиар, который находится на Афоне, и не догадывались о том, какая святыня находится в их обители. И вот уже несколько веков помогает людям Богоматерь, всем, кто приходит к ней с верой.

Чудотворные Богородичные Иконы Афона

Чудотворные Богородичные Иконы Афона Во многовековой истории Афона времена духовного подъёма не раз сменялись периодами суровых испытаний. В самые трудные минуты иноки Афонские не унывают, а смиренно принимают все, что ниспосылает им всеблагой Промысел Божий.

Лоза святого Симеона

Лоза святого Симеона Эта виноградная лоза растет в Хилендарском монастыре. Из стены соборной церкви выходит ее ствол на высоте полутора метров от земли, из пустой гробницы святого Симеона Мироточивого (Стефана Немани).

Афон - вершина мира

Афон - вершина мира Афон - вершина мира

Гора Афон Республика монахов

Гора Афон Республика монахов Полуостров в Восточной Греции известен на весь мир как «государство монахов» и земной удел Богородицы. История гласит, что Пресвятая Дева оказалась на берегу Афонской горы по воле случая, когда на море поднялась сильная буря. Ступив на землю, населённую язычниками, Дева Мария силой Своей проповеди и многочисленными чудесами обратила местных жителей в христианство. А покидая полуостров, благословила его народ.

СВЯТИНІ ЗА ТЕМОЮ

Чудотворна ікона Богородиця Воротарниця

Чудотворна ікона Богородиця Воротарниця Святий образ, який ніколи не має залишати Святу Гору Афон За переказами, якщо ікона Богородиці Воротарниці залишить Афон, це розпочне момент кінця Святої Гори. Ця ікона вважається одним із найбільш чудотворних православних образів.

Православное наследие земли озер Преспес

Православное наследие земли озер Преспес Благословенные места, где глаза путешественника не могут оторваться от созерцания природных красот, а душа замирает в восхищении. Даже самые изысканные слова не передадут истинного великолепия пейзажа. Открывающиеся здесь виды схожи то со знаменитыми фьордами Норвегии, то с озерами Швейцарии.

Бриллианты Святой горы (+ВИДЕО) . Дохиарский монастырь

Бриллианты Святой горы (+ВИДЕО) . Дохиарский монастырь Во 2-ю неделю по Пятидесятнице – Собор всех преподобных и богоносных отцев, во Святой Горе Афонской просиявших. О том какие они – монахи Святой горы и о своих впечатлениях от посещения Дохиарского монастыря на Афоне, рассказал председатель Синодального отдела по делам молодежи, настоятель Свято-Троицкого Ионинского монастыря епископ Обуховский Иона.

Вперше на Афоні. Російський Пантелеїмонів монастир

Вперше на Афоні. Російський Пантелеїмонів монастир Свята гора Афон. Лише це словосполучення в серці православного християнина викликає трепетні та благоговійні почуття. Потрапити на Святу гору, долучитися до її благодатних святинь – заповітна мрія сотень тисяч православних людей. Адже саме Афон є серцем як Вселенського, і Російського Православ'я. Саме звідси тисячу років тому на Русь принесли православне чернецтво. Звідси століттями виливався на Русь потік святоотцівської книжкової освіти, подвижництва та аскетизму, який колись перетворив варварський край на величну Святу Русь.

Русские и другие славянские обители на Афоне

Русские и другие славянские обители на Афоне Подорожуючи до Святої Землі, благочестиві руські паломники не забували побувати і на Святій горі Афонській, куди прямували православні люди з усіх куточків світу. Афон - «Агіон-Орос», гірський та лісовий півострів у Греції

З історії «козачого» Свято-Іллінського скиту на Афоні

З історії «козачого» Свято-Іллінського скиту на Афоні Скит св. пророка Іллі на Святій Горі Афон заснований був у 1757 р. Його засновником є ​​один із найвідоміших отців нашої Церкви преп. Паїсій (Величківський), відомий у всьому православному світі як видатний творець «Розумної молитви» та перекладач святоотцівських творінь, що відродив традиції православного старчества не лише на Святій Горі, а й у Румунії, Росії, Україні та інших країнах. Тому на біографії цього великого подвижника і старця потрібно зупинитися трохи докладніше.

Анатолій Холодюк: Чудо старця Паїсія Святогірця у Горненському жіночому монастирі під Єрусалимом

Анатолій Холодюк: Чудо старця Паїсія Святогірця у Горненському жіночому монастирі під Єрусалимом Розповідь ієромонаха Миколи Генералова (нар. 1955 р.) зі Свято-Пантелеімонового монастиря на Святій Горі Афон записаний у 2008 році напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці в російському скиті Ксилургу за допомогою багатофункціонального цифрового диктофона.

Руський Свято-Пантелеімонів монастир (Россікон) у рідкісних та маловідомих фотографіях та зображеннях. Частина 1-а

Руський Свято-Пантелеімонів монастир (Россікон) у рідкісних та маловідомих фотографіях та зображеннях. Частина 1-а У статті Анатолія Холодюка представлені (з коментарями) маловідомі та рідкісні зображення деяких споруд та інтер'єрів будівель Нового (Прибережного) Свято-Пантелеїмонова монастиря на Афоні, а також обителі Ксилургу, Старого (Нагірного) Русика та скиту Хруміця.

Російський Свято-Пантелеімонів монастир (Россікон) у рідкісних та маловідомих фотографіях та зображеннях. Частина 2 и малоизвестных фотографиях и изображениях. Часть 2

Російський Свято-Пантелеімонів монастир (Россікон) у рідкісних та маловідомих фотографіях та зображеннях. Частина 2 и малоизвестных фотографиях и изображениях. Часть 2 У другій частині статті Анатолія Холодюка представлені маловідомі та рідкісні фотографії, а також окремі твори образотворчого мистецтва з панорамними видами Свято-Пантелеїмонова монастиря зі сходу, заходу та з боку монастирської пристані.


Про паломництво


"Паломництво – це форма богошанування, яка реалізує духовну потребу пастви в поклонінні святиням, участі в богослужінні біля святих місць, молитовному спілкуванні з віруючими інших Помісних Православних Церков, а також є виявленням соборності Православної Церкви."


п.1. Статуту про паломництво та паломницькі служби Української Православної Церкви" (прийнятий Священним Синодом УПЦ 26 серпня 2011 р., журнал №65)