Українська
Православна Церква Священний Синод
Відділ зовнішніх церковних зв'язків
Паломницький Центр Залізничне шосе, 3
Київ, 01103, Україна


+38050-2655542
+38097-5454255
+380734755544


pilgrimsua@gmail.com

VIBER
+380975454255
+380502655542

orthodox.org.ua офіційний сайт
Української Православної
Церкви
 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 

Новини

Повінь на Йордані – свято в Ізраїлі

Паломники, які відвідують берег Йордану в місцевості Віфавара (Ізраїль) повідомляють, що рівень води в річці значно підвищився. Є надія, що це вплине на стан Галілейського озера, рівень якого впав до критичної відмітки – найнижчої за останні 25 років. Навіть рясні дощі цього року поки що не здатні суттєво виправити ситуацію. 

«Свята Земля і Великий Піст». Коментар директора Паломницького Центру УПЦ

Впродовж Великого Посту традиційно збільшується кількість прочан, які відвідують Святу Землю. Пропонуємо вашій увазі коментар Володимира Теліженка – директора Паломницького Центру Української Православної Церкви. 

Паломництво на «острів святих»

3 квітня розпочалась поїздка на Кіпр, організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви. «Кіпр – острів святих», - так називається маршрут поїздки святинями острова.  

Сотрудники Паломнического Центра посетили Авиафорум - Украина 2019

28 марта 2019 года сотрудники Паломнического Центра Украинской Православной Церкви приняли участие в Авиафоруме, который в этом году проходил в Киевской области. 

Паломничество на Пасху Христову в Иерусалим

Продолжается набор в паломническую поездку на Святую Землю, которая состоится в период с 24 по 30 апреля - на праздник Светлого Воскресения Господнего в Иерусалиме. Паломнический Центр предлагает 

МАУ знову змінює правила?

Міжнародна Авіакомпанія України з 31 березня 2019 року вносить зміни в графік посадки на всі рейси авіакомпанії, про що повідомляє на своєму офіційному сайті. Просимо звернути увагу на те, що згідно наказу Державної авіаційної служби України затверджено зміни в авіаційних правилах України «Правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу». 

«Паломницький клуб» відвідав Рим

В період з 3 по 8 березня учасники «Паломницького клубу», що діє при Паломницькому Центрі УПЦ, відвідали Рим. 

Часы работы Паломнического Центра с 11 по 15 марта

Обращаем внимание на изменения в графике работы Паломнического Центра в период 11 - 15 марта.  

У Бориспільській єпархії розпочала роботу нова паломницька служба

На території Бориспільської і Броварської єпархії розпочала роботу нова паломницька служба  

В Израиль на день памяти преподобномученицы Елисаветы

Мы приглашаем вас в паломничество на Святую Землю в период с 15 по 21 июля 2019 года. В день памяти святой Елисаветы мы примем участие в Божественной литургии возле её мощей. Кроме того, в программу поездки включены объекты редкого посещения: Лавра преподобного Харитона, колодец патриарха Иакова, дом апостола Иоанна-Марка, пещеры Пророков и другие. 

«Паломницький клуб» відвідав київський музей

Погода у лютому не сприяє мандрівкам просто неба, тож чергове виїзне засідання «Паломницького клубу» відбулось у Національному музеї «Київська картинна галерея». Авторську екскурсію провела Галина Володимирівна Алавердова – керівник відділу наукової роботи музею.  

Праздник Крещения: репортаж с берегов Иордана

Предлагаем вашему вниманию специальный репортаж с берегов Иордана. Группа, организованная Паломническим Центром Украинской Православной Церкви - (pilgrims.in.ua), встретила праздник Крещения Господня на реке Иордан. 

Окунание в Иордане на праздник Крещения Господня. Фоторепортаж

Паломники из группы, организованной Паломническим Центром 18 января окунались в Иордане в местности Вифавара (там, где крестился Господь)... Как это происходило об этом наш фоторепортаж 

Паломницький Центр нагадує щодо нових правил авіаперевезень

Паломницький Центр нагадує щодо нових правил авіаперевезень компанії Міжнародні Авалінії України, що розпочали діяти з 15 січня. Просимо звернути увагу наших паломників на цю інформацію 

Стартовало совместное паломничество верующих из Украины и Беларуси

14 января началась поездка, организованная Паломническим Центром Украинской Православной Церкви и Русской Духовной Миссией в Иерусалиме. 

Відеопривітання з Різдвом Христовим від Паломницького Центру Української Православної Церкви

Відеопривітання з Різдвом Христовим від Паломницького Центру Української Православної Церкви.  

Святая Земля на языке жестов Видеорепортаж с сурдопереводом

Предлагаем репортаж о паломнической поездке в Израиль в декабре 2018 года, организованной Паломническим Центром Украинской Православной Церкви. В составе группы были люди не только с разных уголков Украины но и из и соседней страны - Беларуси. А ещё мы впервые включили в группу людей с проблемами слуха. Руководитель группы Александр Ворсин признался: 

Часы работы Паломнического Центра УПЦ в период Рождественских праздников

Паломнический Центр Украинской Православной Церкви уведомляет о своем графике работы в период Рождественских праздников. 

Завершилась поездка в Израиль паломников из Украины и Беларуси

В период с 21 по 26 декабря состоялась поездка, организованная Паломническим Центром Украинской Православной Церкви и Русской Духовной Миссией в Иерусалиме. В ней приняли участие около 50 паломников из Киева, Минска, Одессы, Харькова и Черкасс. Во время поездки группа проживала в гостинице женского Горненского монастыря. 

Началось паломничество по Святой Земле

Началось паломничество по Святой Земле. В акционной программе принимают участие паломники с разных епархий Украинской Православной Церкви - Одесской, Черкасской, Киевской, Львовской и других. 

Новые правила въезда в Российскую Федерацию и республику Беларусь для граждан Украины

В связи с участившимися случаями отказа в пересечении границы по внутренним украинским паспортам пограничной службой Российской Федерации, настоятельно рекомендуется использовать заграничный паспорт. 

«Паломницький клуб» привітав дітей в день святого Миколая

19 грудня учасники «Паломницького клубу» взяли участь в урочистостях парафії храму на честь святителя Миколая Чудотворця, що у селі Ясногородка Київської області. 

Відбулась екскурсія «самою київською вулицею» – Андріївським узвозом

15 грудня відбулась екскурсія, організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви. Її учасники познайомились з історією Старокиївської гори і Андріївського узвозу. Про київські старожитності розповідала Оксана Усиченко – позаштатний екскурсовод Паломницького Центру УПЦ. Пропонуємо враження учасників заходу. 

«Паломницький клуб» відвідав Олександро-Невський храм міста Києва. Відеосюжет

8 грудня учасники «Паломницького клубу», що діє при Паломницькому Центрі УПЦ завітали в Олександро-Невський храм, розташований майже в центрі української столиці, на вулиці Саксаганського. Цей храм є подвір’ям однойменного храму в Єрусалимі, розташованому неподалік Гробу Господнього. Київським подвір’ям опікуються сестри Свято-Єлисаветинського сестринства, заснованого на честь преподобномучениці великої княгині Єлизавети Федорівни. 

Экскурсия  «Самая киевская улица – Андреевский спуск»

Паломнический Центр Украинской Православной Церкви приглашает на благотворительную экскурсию. Мы продолжаем цикл путешествий, посвящённых истории Киева. В этот раз маршрут пройдет по «самой киевской улице» – Андреевскому спуску. 

«Паломнический клуб» приглашает на очередное заседание

8 декабря (в субботу) состоится выездное заседание «Паломнического клуба», действующего при Паломническом Центре Украинской Православной Церкви. В этот раз общение пройдёт в Александро-Невском Иерусалимском подворье в городе Киеве. Это подворье является представительством одноименного подворья во Святом Граде Иерусалиме, принадлежащего Императорскому Православному Палестинскому Обществу (ИППО). 

Від Києва до «Борисполя» – за 35 хвилин Оновлено!

У грудні розпочнеться рух швидкісних потягів від центрального залізничного вокзалу Києва до аеропорту «Бориспіль». Днями залізничники затвердили розклад руху потягу «Kyiv Boryspil Express». 

Паломники з України відправились у Грузію

24 листопада розпочалася поїздка до святинь Грузії, організована Паломницьким Центром УПЦ. У складі групи – парафіяни храму на честь Іоанна Богослова Черкаської єпархії, на чолі з настоятелем храму – протоієреєм Ігорем Коркоць. Групу супроводжує співробітник Паломницького Центру Української Православної Церкви 

Мандрівка на Святу Землю. Листопад 2018 року. Відеорепортаж

Паломницький Центр Української Православної Церкви організував чергову прощу до святинь Ізраїля. Цього разу в одній групі поєднались віряни з України і Білорусі. Молитва біля Гробу Господнього, офіційний прийом у Єрусалимського Патріарха, спілкування з начальником Руської Духовної Місії в Єрусалимі  

На Святой Земле отпраздновали День рождения Елизаветы Фёдоровны

1 ноября исполнилось 154 года со Дня рождения преподобномученицы Елисаветы Фёдоровны. Её мощи почивают в одном из монастырей Святой Земли. К этому празднику Паломническим Центром Украинской Православной Церкви, Русской Духовной Миссией в Иерусалиме и Елисаветинским монастырём города Минска было организовано паломничество в Израиль. Предлагаем вашему вниманию впечатления участников поездки. 


Про паломництво


"Паломництво – це форма богошанування, яка реалізує духовну потребу пастви в поклонінні святиням, участі в богослужінні біля святих місць, молитовному спілкуванні з віруючими інших Помісних Православних Церков, а також є виявленням соборності Православної Церкви."


п.1. Статуту про паломництво та паломницькі служби Української Православної Церкви" (прийнятий Священним Синодом УПЦ 26 серпня 2011 р., журнал №65)