Українська
Православна Церква Священний Синод
Відділ зовнішніх церковних зв'язків
Паломницький Центр Залізничне шосе, 3
Київ, 01103, Україна


+38050-2655542
+38097-5454255
+380734755544


pilgrimsua@gmail.com

VIBER
+380975454255
+380502655542

orthodox.org.ua офіційний сайт
Української Православної
Церкви
 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 

Новини

 В Грузию на празднование дня памяти Гавриила Самтаврийского

Сегодня началась паломническая поездка в Грузию на день памяти Христа ради юродивого Гавриила Самтаврийского.  

Масове паломництво на Святу землю. Відеосюжет

Кілька тисяч вірних Української Православної Церкви відвідали святині Ізраїлю, Йорданії і Єгипту. Впродовж тижня Паломницький Центр УПЦ відправив на Святу землю 22 організовані групи. Пропонуємо відеоогляд 

Паломники з України зустрілись з Єрусалимським Патріархом

11 жовтня група, організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви, відвідала резиденцію Патріарха Святого Града Єрусалима і всієї Палестини. Під час прийому, його Блаженство, Єрусалимський Патріарх Феофіл, привітав паломників. Зокрема він сказав: «Ваше перебування на Святій землі – це благословення не лише для вас особисто. Це велике благословення для ваших близьких і для ваших співгромадян. Крім того 

Завершилося масове паломництво в Ізраїль

3 жовтня завершилась масова проща до святинь Ізраїлю, Йорданії і Єгипту, організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви. Впродовж тижня, 2500 вірних УПЦ вклонились місцям, які пов’язані із біблійною оповіддю.  

Паломники вручили Патріарху Феофілу традиційні хліб і сіль

Такий подарунок у нас в Україні – це ознака гостинності і щирості, – прокоментував Володимир Теліженко, директор Паломницького Центру Української Православної Церкви 

Розпочинається масове паломництво в Ізраїль. Фоторепортаж

25 вересня розпочнеться поїздка на Святу Землю, організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви. У зв’язку з цим, 22 вересня, в Андріє-Володимирському приділі Кафедрального собору УПЦ відбувся молебень «Про подорожуючих». 

Молебень перед паломництвом на Святу Землю у вересні 2019

Молебень перед паломництвом на Святу Землю відбудеться 22 вересня (у неділю) о 14.00. у Кафедральному соборі Української Православної Церкви, в Андріє-Володимирському приділі. 

Графік роботи Паломницького Центру

Завтра, 28 серпня, в середу , у свято Успіння Пресвятої Богородиці Паломницький Центр працювати не буде. Шановні відвідувачі, просимо скорегувати ваші плани 

Дополнительные паломнические группы в поездку на Святую Землю в сентябре

Паломнический Центр Украинской Православной Церкви приглашает совершить паломничество на Святую землю в сентябре 2019 года. Открыты дополнительные группы, есть новые программы 

Відеосюжет про зведення нового храму на Афоні

В Афонському монастирі Дохіар, просто на узберіжжі, освятили новий храм, зведений на кошти паломників з України. Про це сюжет та інтерв'ю з директором Паломницького Центру Володимиром Теліженко.  

Завершается набор в группы периода сентябрьской акции на Святую Землю

Внимание! Завершается набор в группы периода сентябрьской акции паломнических поездок на Святую Землю в период с 25 сентября по 3 октября 

27 июля в городе Киеве состоится ежегодный традиционный многотысячный Крестный ход приуроченный ко Дню Крещения Руси и Дню памяти св.равноап.кн.Владимира. 

 Фавор – место явления Божественной Славы

Продолжается набор в группу паломнической поездки на праздник Преображения Господнего 

В афонском Дохиарском монастыре открыли новый храм в честь иконы Божией Матери «Утоли моя печали»

7 июля 2019 г., на праздник Рождества св. Пророка, Предтечи и Крестителя Господня Иоанна, на Афоне в святогорском монастыре Дохиар было совершено открытие нового храма (параклиса) в честь иконы Божией Матери «Утоли моя печали», - сообщает корреспондент афонского православного портала «АФОНИТ.ИНФО». 

«Ми не схожі у дрібницях, але єдині у православній вірі», - враження паломників від поїздки в Румунію

В період з 20 по 25 червня відбулась поїздка святинями Румунії, організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви. 

Благодійна екскурсія для дітей

Паломницький Центр Української Православної Церкви здійснив цикл благодійних екскурсій для учнів загальноосвітньої школи села Топорівка Чернівецької області. Організатором поїздки виступив протоієрей Сергій Задорожняк, настоятель храму святого пророка Іллі. «Я вже кілька років викладаю «Закон Божий» у Топорівській школі, - коментує отець Сергій. У мене були різні вихованці, але клас, з яким я зараз приїхав у Київ, чекає на наші зустрічі із нетерпінням». 

Паломники з України зустріли свято Вознесіння на Єлеонській горі. Фоторепортаж

6 червня група, організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви і Руською Духовною Місією в Єрусалимі, зустріла свято Вознесіння Господнього у Спасо-Вознесенському руському жіночому монастирі на горі Єлеон. Урочисте богослужіння очолив архієпископ Берлінський і Німецький Марк. Також у богослужінні взяли участь священики Української Православної Церкви, які супроводжують групу паломників. 

До уваги паломників, що відправляються на Святу гору Афон

Відтепер усі паломники з України, які відправляються на Святу Гору Афон, повинні мати при собі, окрім звичайних в таких поїздках документів (закордонного паспорта і діамонітіріона), ще й довідку, яка свідчить про їх приналежність до Української Православної Церкви. 

Начался набор групп в массовое паломничество на Святую землю

Паломнический Центр Украинской Православной Церкви приглашает совершить паломничество на Святую землю в сентябре 2019 года. 

Завершилась паломническая поездка к святыням Пиренейского полуострова

Завершилась паломническая поездка "от Мадрида до Лиссабона по святыням Испании и Португалии 

Паломники з України та Білорусі зустрілись з Єрусалимським Патріархом

21 травня Патріарх Святого міста Єрусалима і всієї Палестини Феофіл ІІІ, у своїй резиденції зустрівся з групою, організованою Паломницьким Центром Української Православної Церкви спільно з Руською Духовною Місією в Єрусалимі. 

Паломническая поездка в Румынию состоялась. Фоторепортаж

Завершилась поездка украинской группы, организованной Паломническим Центром, в Румынию. Паломники посетили монастыри и храмы, поклонились святыням Православной Румынской Церкви. 

Директор Паломницького Центру УПЦ розповідає про сучасне паломництво в програмі Камо грядеши

В програмі "Камо грядеши" директор Паломницького Центру Української Православної Церкви - Теліженко Володимир Іванович розповідає про сучасне паломництво 

Паломники з України відвідали Ізраїль

Завершилась поїздка на Святу Землю групи паломників, у складі якої перебувала родина священників Іващуків. Для протоієрея Федора Іващука – голови сімейства – така мандрівка відбувалася вперше. Тож особливим було для нього і святкування Дня народження на Святій Землі у колі своїх прихожан та дітей – протоієреїв Георгія та Віктора. До речі, сам протоієрей Георгій, та ще один з учасників поїздки, в день свого тезоіменитства побували у місті Лод, на гробниці свого небесного захисника – святого великомученика Георгія Переможця. 

Прихожане храма "Скоропослушница" пребывают на Святой Земле

1 мая на Святую Землю отправилась паломническая группа в составе 13 человек, окормляемая протоиереем Виктором Иващуком, настоятелем храма в честь иконы Божией Матери "Скоропослушница" (г. Киев). 

Відеопривітання з Пасхою Христовою від Паломницького Центру Української Православної Церкви

Паломницький Центр Української Православної Церкви вітає Вас із Пасхою Христовою! 

Паломники з України зустрінуть Пасху на Святій Землі. Фоторепортаж

24 квітня група вірян, організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви, вилетіла з Києва в Ізраїль. Сьогодні... 

Чи можна відвідувати Афон?

Коментар Володимира Теліженко, директора Паломницького Центру при Відділі зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви. 

Відбулась благодійна екскурсія в Києво-Печерську Лавру. Фото та відеорепортаж

14 квітня вихованці Воскресної школи храму Різдва Христового, розташованого в Оболонському районі міста Києва, відвідали Києво-Печерську Лавру.  

«Паломницький клуб» вивчав давньоруську іконографію

14 квітня учасники «Паломницького клубу», що діє при Паломницькому Центрі Української Православної Церкви, відвідали Національний музей «Київська картинна галерея». За доброю традицією, учасників «Клубу» зустріла Галина Володимирівна Алавердова – голова відділу науково- дослідницької роботи Музею. Цього разу її розповідь була присвячена давньоруському живопису. 


Про паломництво


"Паломництво – це форма богошанування, яка реалізує духовну потребу пастви в поклонінні святиням, участі в богослужінні біля святих місць, молитовному спілкуванні з віруючими інших Помісних Православних Церков, а також є виявленням соборності Православної Церкви."


п.1. Статуту про паломництво та паломницькі служби Української Православної Церкви" (прийнятий Священним Синодом УПЦ 26 серпня 2011 р., журнал №65)