Українська
Православна Церква Священний Синод
Відділ зовнішніх церковних зв'язків
Паломницький Центр Залізничне шосе, 3
Київ, 01103, Україна


+38050-2655542
+38097-5454255
+380734755544


pilgrimsua@gmail.com

VIBER
+380975454255
+380502655542

orthodox.org.ua офіційний сайт
Української Православної
Церкви
 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 

Новини

МАУ ЗМІНЮЄ НОРМИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ РУЧНОЇ ПОКЛАЖІ

До відома паломників, компанія МАУ змінила норми перевезення ручної поклажі.  

Віряни України і Білорусі розпочали спільне паломництво Святою Землею

28 жовтня розпочалася поїздка в Ізраїль, організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви спільно з Єлисаветинським жіночим монастирем міста Мінська (Білорусь) 

Благодійний вечір у молодіжному центрі

16 жовтня у Міжпарафіяльному молодіжному центрі відбувся благодійний музичний вечір. Організатором заходу став Молодіжний відділ Паломницького Центру Української Православної Церкви.  

«Паломницький клуб» відкрив осінній сезон 2018 року

15 жовтня група постійних учасників «Паломницького клубу» відвідала монастир на честь Покладення Ризи Пресвятої Богородиці у Влахерні, що в селі Томашівка Фастівського району Київської області. У паломництві взяли участь 55 осіб. 

Відбулось паломництво в Румунію

У період з 8 по 12 жовтня відбулась поїздка в Румунію, організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви. У склад групи увійшли переважно парафіяни Вознесенського храму (що у Києві на Димеєвці) на чолі зі священиком даної парафії – протоієреєм Василієм Стецяком. 

Розпочалось паломництво в Грузію

21 вересня група паломників, організована Молодіжним відділом Паломницького Центру УПЦ, відправилась в Грузію. Її супроводжує протоієрей Володимир Тукало – настоятель храму на честь преподобного Іллі Муромця у місті Києві. 

Паломники з України відвідали Ізраїль (+відео)

12 вересня завершилось масове паломництво на Святу Землю, організоване Паломницьким Центром Української Православної Церкви.  

5 вересня розпочалась поїздка в Ізраїль, організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви 

В період з 5 по 12 вересня відбудеться поїздка в Ізраїль, організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви. У заході візьмуть участь близько 1000 вірних. 1 вересня в Андріє-Володимирському приділі Кафедрального собору Української Православної Церкви відбувся молебень «Про подорожуючих», що відправив архієпископ Бородянський Варсонофій. 

Група дітей із Запорізької єпархії відвідала Київ

14 серпня вихованці Воскресної школи «Радість моя», що діє при храмі преподобного Серафима Саровського у місті Мелітополі, відвідали Київ. Паломницьким Центром Української Православної Церкви для дітей було організовано благодійну екскурсію «Стопами князя Володимира». 

Молебень напередодні масового паломництва в Ізраїль

1 вересня о 13.00 в Андріє-Володимирському приділі Кафедрального собору Української Православної Церкви буде звершено молебень «Про подорожуючих». 

Благодійна екскурсія Києвом. Відеосюжет

5 серпня відбулась чергова благодійна екскурсія "Стопами князя Володимира", організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви. 

Відбулася благодійна екскурсія «Стопами князя Володимира»

22 липня відбулася благодійна екскурсія «Стопами князя Володимира», організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви 

100-ліття мученицької кончини Великої Княгині Єлисавети

18 липня виповнилось 100 років з моменту смерті Мучеників Алапаєвської шахти. Серед них – свята преподобномучениця Єлизавета Федорівна. 1 листопада, в Ізраїлі, в монастирі святої Марії Магдалини відзначатимуть день народження Великої Княгині. До цієї події Паломницький Центр Української Православної Церкви організовує паломницьку поїздку 

Благодійна екскурсія «Стопами князя Володимира»

Паломницький Центр Української Православної Церкви запрошує всіх бажаючих на екскурсію київськими пам’ятками, пов’язаними з рівноапостольним князем Володимиром. Мандрівка відбудеться 22 липня – за кілька днів до урочистого святкування 1030-річчя Хрещення Русі.  

Сестри Миколаївського жіночого монастиря здійснили паломництво святинями Румунії

У період з 27 червня по 1 липня відбулась поїздка святинями Румунії, організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви. У ній взяли участь 

Паломницький Центр пропонує поїздки на ці довгі вихідни

Попереду – довгі вихідні! Для тих, хто ще будує плани на них, нагадаємо, що 28-30 червня у нас заплановані відразу три поїздки у трьох різних напрямках!  

Шляхами святих апостолів: Греція та Італія

Чи можна поєднати в одному паломництві епоху Андрія Первозваного і часи Вселенських Соборів? А чи можливо впродовж кількох днів вклонитись мощам святителя Миколая, Спиридона Триміфунтського і Іоанна Руського? А може ви мріяли про те, щоб побачити береги Афону і скелі Метеор? 

Новый налог в Греции для туристов

Напоминаем, что с 1 января 2018 года в Греции появился новый налог для туристов. Налог на проживание в отеле. Плата такого налога — от 0,25 до 4 евро за ночь в отеле в зависимости от его класса. "Налог на проживание" взимается ежедневно с туриста за использование гостиничного номера, съемной квартиры, меблированных апартаментов. 

Паломницький Центр УПЦ шукає співробітника

Відкрита вакансія організатора-координатора паломницьких поїздок по зарубіжжю. 

Паломництво до витоків віри

Як проходила благодійна акція за участю 300 дітей з різних єпархій УПЦ, що була організована Паломницьким Центро УПЦ, можна дізнатися з відеосюжету ТРК ГЛАС 

Группа паломников  отправилась в паломническую поездку по Италии

Началась поездка в Италию, организованная Паломническим Центром Украинской Православной Церкви. Мероприятие приурочено ко дню памяти святителя Николая Чудотворца.  

Молодёжная группа Паломнического Центра УПЦ вернулась из Грузии

В период с 11 по 22 мая состоялась паломническая поездка в Грузию, организованная Молодёжным отделом Паломнического Центра Украинской Православной Церкви. Группу сопровождал протоиерей Александр Клименко (клирик Киевской епархии) и руководитель Молодёжного отдела Анатолий Стойков. 

У Києві відбулась дитяча акція «Паломництво до витоків віри» з нагоди 1030-ліття Хрещення Русі

20 травня у Києві відбулась благодійна акція «Паломництво до витоків віри», що організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви. Захід приурочений до 1030-річчя Хрещення Київської Русі. У ньому взяли участь понад 300 школярів з різних єпархій Української Православної Церкви. Завчасно вони були розподілені на групи, кожній з яких був наданий окремий екскурсовод. 

Участники «Паломнического клуба» посетили Выдубицкий монастырь

12 мая состоялась экскурсия по Выдубицкому монастырю города Киева, организованная постоянными членами «Паломнического клуба». 

Инфотур по Греции с посещением островов. Видеосюжет

15-22 апреля 2018 года руководители паломнических служб из Украины, России и Беларуси изучали маршруты поездок по Южной Греции.Видеосюжет. 

Группа паломников отправилась в поездку на Кипр

21 апреля началась поездка к святыням Кипра, организованная Паломническим Центром Украинской Православной Церкви. Группу сопровождают протоиерей Димитрий Болгарский (клирик Киевской епархии) и Анатолий Стойков – руководитель Молодёжного отдела Паломнического Центра УПЦ. 

Завершился инфотур по святыням Южной Греции

В период с 15 по 22 апреля в Греции проходила информационная поездка для сотрудников паломнических служб Украины, России и Беларуси. Мероприятие организовал православный греческий паломнический центр«Солунь», входящий в состав туристического холдинга «Музенидис Тревел». 

Стартовал инфотур по Греции для сотрудников паломнических служб

15 апреля началась информационная поездка в Грецию, организованная православным греческим паломническим центром «Солунь». В ней принимают участие Александр и Неонилла Ворсины – представители Паломнического Центра Украинской Православной Церкви. 

В Одессе прошёл Авиафорум

13 апреля 2018 года в Одессе состоялся региональный Авиафорум, организованный авиакомпанией AIRLIFE с участием представителей компаний: 


Про паломництво


"Паломництво – це форма богошанування, яка реалізує духовну потребу пастви в поклонінні святиням, участі в богослужінні біля святих місць, молитовному спілкуванні з віруючими інших Помісних Православних Церков, а також є виявленням соборності Православної Церкви."


п.1. Статуту про паломництво та паломницькі служби Української Православної Церкви" (прийнятий Священним Синодом УПЦ 26 серпня 2011 р., журнал №65)